Prace budowlane

Nasze budowy

Budowę zaczynamy od fundamentów – to podstawa każdego budynku, i choć później jest niewidoczna to jeden z najważniejszych elementów konstrukcyjnych którego zadaniem jest nie tylko ochrona konstrukcji przed pękaniem czy wilgocią ale przede wszystkim równomierne przenoszenie obciążeń.

 

Przed przystąpieniem do prac budowlanych warto przeprowadzić badanie gruntu które pozwoli na określenie dokładnych instrukcji co do posadowienia. Przy indywidualnym projekcie fundamenty projektowane są pod konkretna działkę. Trzeba mieć na uwadze fakt , iż gotowy projekt z katalogu może mieć inne założenia co do rodzaju gruntu czy poziomu wód gruntowych niż te które zastaniemy na naszej działce.

 

Nasza firma specjalizuje się w wykonawstwie wszelkiego rodzaju fundamentów. Poprawne wykonanie fundamentu to złożony proces.Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań i profesjonalnej ekipy wykonawczej. Wszystko jest podparte wieloletnim doświadczeniem.

 

Każdy z kilkunastu etapów prac musi być starannie zaplanowany:

 1. Wykop fundamentów
 2. Wytyczenie ścian fundamentowych
 3. Wyznaczenie narożnikowych ścian fundamentowych
 4. Wytyczenie punktów w wykopie
 5. Wykop pod fundamenty
 6. Wyrównanie powierzchni wykopu
 7. Wylewka cienkiej podkładowej warstwy betonu
 8. Wykonanie zbrojenia
 9. Montaż deskowania
 10. Wylewka ław i ścian fundamentowych
 11. Wyrównanie powierzchni betonu oraz utrzymywanie odpowiedniej wilgotności przez podlewanie betonu
 12. Zdjęcie deskowania
 13. Izolacja przeciwwilgociowa
 14. Zasypanie ław fundamentowych
 15. Murowanie ścian
 16. Szalowanie i zbrojenie stropów
 17. Wykonywanie więźby i pokrycia dachuOdpowiednie przygotowanie solidnych fundamentów ma kluczowe znaczenie w późniejszych pracach budowlanych. Kolejno przystępujemy do murowania ścian, szalowania i zbrojenia stropów oraz do wykonania więźby i pokrycia dachu.

 

Na każdym etapie prac korzystamy z naszych wieloletnich doświadczeń które wspieramy sprawdzonymi technologiami. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami w branży.

 

Gwarantujemy solidność na każdym etapie prac. Najlepszą naszą referencją jest długa lista zadowolonych klientów.